Konya'da 'Ladikli Ahmet Hüdai' anıldı Üniversite adaylarına 8 altın öğüt! Konya'da otomobilin çarptığı yaya öldü Emekliye 152 lira! Trafik sigortası priminde resmi indirimler başladı Karaman'da trafik kazası: 9 yaralı Hız tutkunları Konya'da buluştu Konya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı Aşırı sıcaklar geliyor Konya'da inşaatın yedinci katından düşen işçi öldü
18.01.2012 - 12:19

AHMET ŞÜKRÜ KILIÇ’IN SAHTECİLİĞİ TESCİLLENDİ

Sahibi olduğu internet sitesinde sahte isimlerle yalan ve yanlış haberler yaparak, şehrin önde gelen insanlarını karalamaya çalışan Ahmet Şükrü Kılıç’ın sahteciliği savcılıkça tescillendi.
Bir internet sitesinde kullandığı haberlerin altına attığı imzalar sahte çıkan Ahmet Şükrü Kılıç, dürüst insanlara attığı aslı astarı olmayan iftiraları yüzünden mahkemelerden kurtulamıyor. Sitesinde yaptığı haberlerden dolayı sürekli olarak yargılanan ve savcılıkça alınan ifadelerinde de “Sitemde haber yazan böyle bir isim yok. Ben bunu müstear olarak kullanıyorum…” veya “Mahkemelerden o kadar çok düzeltme ve yayından kaldırma kararları geliyor ki, hangisini çıkaracağımı karıştırıyorum…” diyerek, yaptığı haberlerin yalan ve yanlış olduğunu kabul edecek kadar da “cahil cesareti” gösteren Ahmet Şükrü Kılıç, bugüne kadar yaptığı haberlerin aslı astarı olmadığını, kıskançlıkmıdır bilinmez sadece ülkesine ve insanına yararlı hizmetler veren insanları karalamaya yönelik olduğunu da böylece kabul etmiş olmuyor mu?
Hakkında açılan davaların arşa kadar dayandığını, kazanılan tazminatlar yüzünden donuna kadar haczedildiğini büyük bir marifetmiş gibi sitesinde yazan şahıs, çoluk ve çocuğunun rızkını yalan haberler yüzünden harcadığını utanmadan söyleyebilecek kadar da “vurdumduymaz”dır. Bunu da “nasıl bir dava” ise “dava” adına yaptığını ifade edecek kadar da pişkindir.

KESKİN KILIÇ KININA ZARARMIŞ-

Bu ülkede dikili bir ağacı dahi bulunmayan o kadar çok yönetici ve işadamı varken, ülkesine milyonlarca dolarlık yatırım yapan, insanına aş ve iş imkanları yaratan bu ülkenin becerikli insanları aleyhinde sürekli olarak asılsız haberler yapan Ahmet Şükrü Kılıç’ın kimlerin maşası olduğu da artık gün gibi ortaya çıktı.
Atalarımız böylesine çıkış yapan ve kendini beğenmiş “kerameti kendinden menkul” insanlara “Keskin sirke küpüne zararmış” derler. Dilini ve kalemini yalan üzerine kullanan insanlara da “Keskin kılıç kınına zararmış” diyerek, adı da dili gibi “kılıç” olan ama, yazdıklarının hepsinin de “yalan” olduğu adli makamlarca tespit edilen büyük(!) yazara atalarımızın küçük bir tavsiyesini hatırlatalım;
“Değirmen damında oynayan çark evine düşermiş…”

KENDİ YAZIYOR, KENDİ OYNUYOR-

Bir internet sitesinin sahibi bulunan Ahmet Şükrü Kılıç, internet sitelerindeki denetimsizlik ve ilgili yasanın yetersizliğinden kaynaklanan fırsatçılığı çok iyi kullanıyor. Bu konuda çok becerikli (!).Ama unuttuğu bir şey var.
Bu devran böyle gitmez.
Hakkında açılan o kadar çok dava var ki, sayısını kendisi de bilmiyormuş. Bunu da büyük bir marifetmiş gibi ulu orta övünerek söylüyor. Öte yandan mahkemelerin kendisi hakkında verdikleri kararların olumsuzluğunu düşünemeyecek kadar da zavallı bir tutum sergiliyor. Pek çok kez adli ceza almış ve bunların hepsi de yasadan kaynaklı olarak şimdilik ötelenmiş. Bugün yarın bu kararlar kesinleşirse vay haline. O zaman onu kim kurtaracak bilmiyorum ama, belki onu besleyenler elinden tutacaktır diye düşünüyorum. Bu arada Başbakanlık Basın Müşavirliği’nde “bankamatik” memuru olarak görev yapan “Kılıç” gibi keskin vatandaşın işi gücü de “çamur at, izi kalsın” felsefesiyle hareket etmek.
Haa bu arada mahkeme kararlarını “hiçe” sayacak kadar da “cesur” olduğunu söylemek lazım. O konuda eline kimse su dökemez. Ama, bir de hak ve hukuktan bahseder ki, işte orası evlere şenlik. Hem hak ve hukuka “saygılıyım” diye ona buna hukuk dersi vermeye kalkar, hem de hukuk kurallarına uymaz. Yine atalarımızın “Dinime küfreden müselman olsa…” diye söylediği bu güzel sözü hatırlatmakta yarar var. O sadece yazdığı haberi ve attığı iftiraları bilir. Gerisi onun için önemli değildir. Maaşına haciz gelmiş, evindeki tüm eşyalar götürülmüş, çoluk çocuğunun rızkı yazdığı yalan haberler yüzünden kesilmiş, evi barkı dağılmış kimin umurunda.
O’nun bildiği tek konu “sahibinin sesi” olmayı sürdürmek, ülkesine hizmet eden insanları kirletmek ve iftira atmak yaptığı en güzel iş.
Hakkını teslim etmek gerekirse, bu işi de layıkıyla yapıyor canım.

YORUMLAR

mehmet nuri sever

katilliğini bilenlerden biri de Sami mi?

ahmet yaşar

Recep Konuk'u yıkmak için rakipler tarafından yürütülen örgütün neresindesin? oradan ücret alıyor musun? Bir yakının aracılığıyla nemalanıyor musun?

HAVA DURUMU

Tüm hakları saklıdır ©2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.